Kde se v létě koupat?


Záviděli jste sousedům že mají svůj vlastní bazén? Už se nemusíte tiše dívat jak si užívají koupání kdykoliv chtějí, protože si vlastní bazén můžete pořídit také. Bazény jsou dnes cenově dostupné a mezi ty levnější patří třeba kruhový bazén do země, na který nepotřebujete mít velkou zahradu. Kruhové bazény mají menší rozměry, a hodí se i na menší zahrady. Pokud máte u domu zahrádku jen na pergolu a jeden záhonek, můžete ho proměnit v relaxační zónu s bazénem. Během opravdu horkých letních dní si za to poděkujete. Využijte možnost mít bazén přímo za domem a vyberte si z naší bohaté nabídky.

voda bazén

Proč náš bazén?
Už několik let se zabýváme výrobou bazénových van a příslušenství k montáži. Naše bazény jsou vyrobeny z kvalitního odolného plastu. Prodáváme zapuštěné bazény do země které si zákazníci zapustí sami. Nabízíme samozřejmě i možnost instalace bazénu na klíč. Je na vás jakou variantu si zvolíte. Mít vlastní bazén je daleko lepší než chodit plavat na koupaliště. Máte ho kdykoliv k dispozici jen pro sebe.
Můžete si pořídit některý z našich levnějších bazénů, ale můžete si vybrat i větší bazén třeba i se slanou vodou. Můžeme vám doma vytvořit domácí wellness, protože k bazénům prodáváme spoustu příslušenství, díky kterému bude váš požitek z koupání zase o něco větší. Užít si můžete protiproud, slanou vodu, perlátory nebo třeba esenciální oleje.

žena v bazénu

Kromě samotných bazénů nabízíme i možnost nákupu bazénového vysavače a filtrace. Jsou to nezbytnosti, které vám pomohou udržovat bazén v čistotě. Je potřeba pravidelně čistit nejen povrch bazénu, ale i vodu. Díky údržbě budete mít bazén vždy čistý a připravený ke koupání. Zapuštěný bazén navíc nijak nenaruší vzhled vaší zahrady, protože bude zapuštěný pod povrchem země. Pokud máte děti, nezapomeňte si dokoupit bezpečnostní plachty které zamezí pádu do vody.