Schodiště je základ patrového domu

Pokud stavíte poschoďový dům, určitě Vás nemine výběr schodiště. V dnešní době však existuje mnoho druhů schodišť a je těžké se v to vyznat. Někdo dává přednost schodišti dřevěnému, někdo betonovému a v poslední době i kovovému. Kovové schodiště interiérové, Vás překvapí, jak provedením, tak kompletním designem v místnosti.

schodiště

Firma fa-Havlíček, se věnuje výrobě a instalacím schodišť už dlouhé roky a jejich výtvory jsou skvostné. Firma zapojuje přírodní prvky dřeva společně s kovem a díky tomuto propojení vznikají unikátní schody do interiéru. Můžete si vybrat mezi nejrůznějšími variantami schodů a jejich provedení. Kovovou nosnou konstrukci můžete mít sedlovou, páteřovou, schodnicovou, nebo třeba zigzag. Firma samozřejmě dělá i zábradlí, které je nedílnou součástí schodů a doplňuje ho o bezpečnostní prvek a také estetický prvek. Bez zábradlí by nešlo dům ani jinou nemovitost ani zkolaudovat.

schodiště (2)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na fotografie, již zrealizovaných zakázek a udělat si obrázek, jak schodiště v domě vypadá. Třeba právě tyto fotografie Vám pomohou si vybrat to pravé k Vám domů. Mimo schodiště a zábradlí však firma vyrábí i další výrobky, které se hodí jak do domů, tak do bytů. Mezi takové výrobky patří vchodové dveře, nebo vybavení interiéru. Řeč je o pracovnách, ložnicích, kuchyňských linkách, nebo ložnicích. Jejich práce je k vidění také na stránkách firmy, kde se můžete inspirovat. Dále provádí obložení stěn a stropů, které připomínají hradní místnosti, či zámky. Jejich práce je vždy pečlivá a dbá se na každém detailu, aby vše sedělo.

Pokud tedy stavíte Váš vysněný dům a hledáte vhodné schodiště se zábradlím, zkuste se podívat na zmiňovanou firmu. Zaručeně si zde vybere schodiště, které se Vám bude líbit a dokonale se bude hodit do interiéru domu. Proto neváhejte a napište nezávaznou poptávku už nyní.