Tvorba loga pro Vaší firmu

Logo patří mezi identitu značky každé firmy nebo společnosti. Můžete si logo vytvořit sami anebo si zamluvit firmu. Pojďme se na tvorbu loga podívat.

Založili jste si firmu a chtělo by to nějakou identitu podle, které budete pro své zákazníky poznatelní. K tomu Vám může pomoci logo. To, co se zákazníkovi vybaví hned po tom, co řeknete název. K vytvoření loga můžete zaúkolovat některého svého velmi nadaného zaměstnanci, můžete si s tím popasovat sám, pokud jste graficky zručný anebo si na to najmout specializovanou firmu.

Logo firmy nebo společnosti by měla něco vypovídat o dané firmě. Proto je třeba volit logo velmi opatrně. Pokud si s logem a jeho návrh nevíte rady můžete si na tvorbu loga https://www.imperialmedia.cz/tvorba-loga/najmout grafika.

starbuck

Kde najít grafika na tvorbu loga

První možností je zeptat se v okruhu svých známých, zda neznají nějakého grafika. Pokud tam nepořídíte je na řadě vyhledávání na webu. Na webu stačí zadat grafik logo a vyhodí Vám to spousty odborníků. Vybírat můžete dle města, pokud je pro Vás preference osobní schůzka anebo dle referencí, kde budete vše konzultovat online.

návrh

Jak probíhá návrh loga

Pokud si najdete grafika pošlete mu návrh, jak byste si logo představili. Grafik vytvoří první návrh, navrhne barvy a pošle Vám to ke konzultaci. Pokud se Vám návrh líbí máte vyhráno. Pokud to není ono, vy návrh připomínkujete a grafik znova zpracuje nový návrh.

Grafici ve svých službách mohou mít zdarma 1 návrh anebo taky službu, že Vám návrhy budou posílat do té doby, než budete naprosto spokojení.

Kde vložit logo

Logo si můžete dát nejen na webové stránky, ale také třeba na tiskoviny, firemní reklamní zboží, ale také na firemní oblečení nebo třeba nádobí. Na logo si můžete nechat udělit i ochrannou známku. Proces trvá přibližně půl roku a co deset let musíte tento proces obnovovat. Díky tomu bude logo jen Vaše a nikdo Vám ho nemůže ukrást.