Absinth je ten pravý alkohol

Alkohol, cigarety a další návykové látky neodmyslitelně patří k lidstvu už od nepaměti. Už za války se kouřil tabák a popíjelo vše, co jste v danou dobu do ruky dostali. Ovšem moderní doba přichází stále s více druhy alkoholu a stále se vyrábí nové. Je těžké se vlastně už ve všech vyznat, protože jich je tolik, že byste se snad ani nedopočítali a to ani nezmiňuji ty, co se k nám na Český trh nedostanou.

Absinth (2)

Jsou lidé, kteří vyznávají jen určitý druh alkoholu, někteří si potrpí na dobrém a hlavně vyzrálém burbonu, který odpočívá roky. Opakem pak jsou lidé, co si libují ve vodce, která je x krát destilovaná, aby byla křišťálově čistá. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv alkohol, výsledek bude nejspíše stejný a to kocovina a bolest hlavy, ovšem jenom v ten moment, pokud to s alkoholem přeženete. Tohle se nemůže stát dlouholetým degustátorům.

Absinth

Pokud jste však opravdoví nadšenci a degustátoři dobrého pití, zkuste vyzkoušet Absinth Lihovarek. Toto pití je dle záznamů pitím bohému, umělců, ale také hospodských štamgastů. Absinth je přitom přírodní pití, bez jakýchkoliv sladidel, či jiných barviv. Největší svojí éru zaručeně toto pití mělo v roce 1910, kdy se podle statistik udává, že pouze ve Francii se za tento rok vypilo až 36 000 000 litrů. Tento bum už ovšem omrzel a díky velké nabídce nápojů v dnešní době, se tak zařadil mezi další průměrné nápoje, které se na planetě konzumují. Při výběru tohoto alkoholu jsi však, dávejte pozor, existuje více druhů a mohli byste si pokazit chuť tohoto pití hned na začátku. Vždy proto dbejte na to, aby byl absinth Francouzský (Švýcarský) nikdy nedejte na Český, který se rozjel v devadesátých letech, těžce byste toho mohli litovat.

Ať už je tedy vaše oblíbené pití jakékoliv, vždy dbejte na to, aby bylo kvalitní. Nejen, že předejdete kocovině, ale také všem ohavným látkám, co se do levného alkoholu dávají.