Aby se majetek nerozplýval


Jste majiteli podniku, který přinejmenším zčásti závisí na vlastnictví a používání motorových vozidel? Pokud ano, měl bych tu pro vás několik otázek.

bagr

  1. Jste rádi, pokud vám šoféři a další zaměstnanci ve chvílích, kdy nejsou vedení na očích, kradou pohonné hmoty?
  2. Nemáte nic proti tomu, když si vaši zaměstnanci půjčí po práci nebo dokonce i v pracovní době jim svěřená vozidla k tomu, aby s nimi někam odjeli a dělali tam s nimi neznámo co? Třeba vám i konkurovali svým melouchařením?
  3. Je vám jedno, pokud vaši šoféři najezdí třeba i tisíce kilometrů nad rámec toho, co měli najezdit, aniž byste měli aspoň naději na to, že se nejednalo o zneužití vozidla?
  4. Milujete, když práce vázne, protože mají takoví mobilní zaměstnanci nejednou zpoždění, nestíhají a vy přitom nemáte ani zdání, proč tomu tak je?

Domnívám se, že všechny vaše odpovědi nebo přinejmenším naprostá většina z nich byla negativní. Že se vám něco podobného ve skutečnosti vůbec nelíbí.
Jenže co se s tím nadělá, že? Copak se to vůbec dá nějak uhlídat, copak lze odhalit a prokázat prohřešky, jichž se řidiči dopouštějí?
Vězte, že to jde. Pokud totiž máte patřičný monitoring vozidel, lze zabránit prakticky všemu výše zmíněnému, všemu, co vám v tomto ohledu není po chuti. Protože RMC systém umožňuje právě tolik potřebné sledování a monitoring provozu osobních a užitkových vozidel.

cesta

Dokáže i na hodně velkou dálku sledovat všechna potenciálně možná pochybení a zneužití, jichž se mohou řidiči takových firemních vozidel dopustit, dokáže je přenášet až k virtuálně připojenému či mobilně dosažitelnému majiteli či jiné oprávněné osobě v reálném čase, nebo je i zaznamenávat pro pozdější dohledání.
A nejen to. Tento systém umožňuje i zpracování získaných údajů takovým způsobem, jenž později notně usnadní veškeré byrokratické záležitosti, jež se s podobným podnikáním pojí, dokáže navrhovat zlepšení a zefektivnění práce, zavčasu odhalovat vznikající problémy, kontrolovat pravidelné úkony a podobně.
Kdo z podnikatelů ho má, ten už se nemusí bát skoro ničeho. Snad jedině toho, jak zareagují flákači a zloději z řad jeho zaměstnanců na to, že vytáhne nezpochybnitelné trumfy a vyhodí je.