Auta na leasing se prodávají již desítky let


Někomu se vůbec nevyplatí vlastnit automobil, vzhledem k tomu, že například bydlí ve mstě, pracuje o pár ulic dál, kam dojde pěšky, nakupuje online s dopravou zboží až do bytu a na občasné výlety do přírody či výjezd na dovolenou si vůz zapůjčí v autopůjčovně. Jenže to zdaleka neplatí pro každého. Vlastní auto je nezbytné pro mnoho podnikatelů a samozřejmě je přeprava kdykoli a kamkoli vlastním autem vždy pružnější, rychlejší, jednodušší a pohodlnější. Nejste závislí na hromadné dopravě a jízdních řádech, a máte uvnitř vozu své soukromí.

bílý kabriolet

Ceny automobilů, ať už zcela nových nebo ojetých, pokud se vysloveně nejedná o „staré šunky“ s podezřele nízkou cenou, do jejichž údržby budete investovat nemalé prostředky při shánění někdy i těžce dostupných náhradních dílů, jsou stále poměrně vysoké, a ne každý si auto může dovolit pořídit jednorázovou platbou. Auto zkrátka není chladnička, kterou pokud se vám pokazí, obvykle snadno během krátké doby vyměníte za novou.

auto na leasing

Toto je důvod, proč se již desítky let prodává i auto na leasing. Je to vlastně druh úvěru či půjčky na splátky, a leasingy mají také svá pevně stanovená pravidla. Leasingové společnosti je poskytují zájemcům po splnění určitých podmínek, a každý z vás také musí počítat s tím, že to tyto společnosti nebudou provádět zadarmo, ale za úplatu. Je to způsob jejich obživy, který je započítán například v podobě úrokové sazby.

Jsou zde tedy na první pohled zřetelné výhody a nevýhody tohoto procesu, který si každý zájemce o auto na leasing https://goldbanking.cz/nabidka/ musí vložit na misky vah a podle toho, zda se miska převáží na stranu pozitivity, se pak dotyčný zájemce k leasingu přiklání. Jasnou výhodou je, že máte vůz k dispozici ihned, a je-li zcela nový, je málo pravděpodobné, že se na něm také něco pokazí, a tím pádem vám bude dobře sloužit pro podnikání nebo pro osobní či rodinné účely. Nevýhodou je naopak vyšší suma, kterou za vůz zaplatíte v porovnání se situací, kdy byste provedli platbu v plné výši.

Zaslán v Nezařazené