Erekci ovlivňuje i psychika nebo nevhodná strava – Jak si zajistit zase silnou erekci?

Máte potíže s erekcí, třeba jen občas? Pak se asi musíte trápit i psychicky, což ale ničemu nepomůže a problémy to může zhoršovat. Co s tím udělat?

Erekci ovlivňuje i psychika nebo nevhodná strava – Jak si zajistit zase silnou erekci?

Na silnou erekci může mít vliv mnoho faktorů a je všeobecně známo, že některé potraviny ji například podporují a jiné ji zase nepříznivě ovlivňují a znemožňují. I po úrazech se muži často setkávají s tím, že nemohou dosáhnout erekce, ale to není všechno. Opravdu je ve hře mnoho faktorů a může jít i o psychiku. Jenže, jak být v klidu, když se to v ložnici páru nedaří? Jak můžete podpořit erekci a mít tak zase skvělý sexuální život?

problémy s erekcí

Jak vlastně běžně fungujete?

Při jakýchkoliv zdravotních problémech je vždy dobré se nejdříve pozastavit nad svým dosavadním životem. Naše návyky, každodenní strava, kouření, alkohol nebo jiné zlozvyky, nedostatek pohybu a stres či nedostatek spánku, jsou faktory, které prostě ovlivňují běžné fungování nás všech. A jakmile se muž dostane do fáze, kdy má problémy s erekcí, je třeba nad tím vším popřemýšlet. Je totiž jasné, že pokud se stane úraz, o možných komplikacích se dozvíte, ale jestliže se problém objeví z ničeho nic, je třeba hledat příčinu a těch skutečně může být nespočet.

Jak na problémy s erekcí? Možná si tuhle otázku pokládáte také, pokud se tomu snažíte přijít na kloub, zkuste změnit životní styl, omezte třena kouření a vynechte na nějakou dobu alkohol. Je třeba se i vnitřně uklidnit, protože právě stres se dost často zasazuje o nejrůznější zdravotní obtíže a s erekcí má psychická stránka opravdu hodně společného.

milenci v posteli

Nemusí to být katastrofa

U některých mužů se dost osvědčili i podpůrné přípravky z lékárny na podporu erekce, ale jsou to také bylinky, které pomáhají. Dále je možné zkusit cvičení nebo párovou terapii a hlavně je třeba brát tento problém s nadhledem, i když to asi není úplně snadné. Při dlouhodobých problémech ale určitě nečekejte na zázračné zlepšení a zkuste se poradit s lékařem.

Silnou erekci zase můžete mít zpátky rychle. Nebo taky ne, ale je třeba to řešit a hledat důvody, proč se to děje.