Kam až vás může dostat footjob Praha

Vybrali jste si footjob?

Pak vězte, že jste si zvolili silnou proceduru s mnohdy neočekávanými výsledky.

Chodidla jsou měkká a masérku to baví – dva důvody, proč tomuto úkonu dát přednost. Kůže na chodidlech bývá jemnější a také citlivější, máte pak pocit, že se vás někdo dotýká hebkým sametem. Nenechte se mást, že to nic neznamená ani pro masérku, chodidla jsou totiž mnohem vnímavější na působení doteků, než dlaně, a tak se tím dívka příjemně uvolní, bude něžnější a citlivější. Bude mezi vámi proudit energie a o to tu hlavně jde – sexualita se totiž odvíjí především od energetického působení a právě footjob je ideální způsob, jak toho docílit.

bosá dívka v trávě

Pozorujte tu krásu – mnoho mužů intuitivně vnímá harmonii tvarových proporcí kotníku, nártu, paty, prstů a hlubší klenby, je to dokonalé mistrovské dílo. Sledovat dívčí chodidla, jak se vám věnují, je nepředstavitelně vzrušující zážitek, přispívá k tomu i růžová barva odhalených plosek, a pokud jste si jej dosud nedopřáli, o mnoho jste přišli.

krásné prsty

Bříško a pupík – dvě erotogenní zóny, na něž se často zapomíná, ale citliví partneři si tím mohou významně obohatit vzájemný vztah. Jestliže jste si vybrali v masérském salonu techniku footjob Praha, zkuste masérku požádat i o doteky bosými chodidly nejen v oblasti penisu, ale také v tříslech, v podbřišku a v oblasti pupíku. Pupík je silný energetický zdroj, potvrdí vám to každý znalec esoteriky a také anatomie, souvisí totiž s naším zrozením.

Pupeční šňůrou proudila od matky směrem k plodu výživa a zároveň energie, která udržovala mezi těmito dvěma bytostmi neustálé spojení, a po odstřižení šňůry a zahojení pupečního otvoru v něm zůstala zachována citlivá nervová zakončení. Je to stále (po celý život) jakási energetická brána a kupříkladu stimulace pupíku prsty na rukou i chodidlech může být zdrojem neuvěřitelné rozkoše a silného orgasmu.