Módní hity za rok 2019

1. Vysoký pas

Vysoký pas, ať už u kraťasů, riflí nebo sukní, tak i u plavek, je velice populární a velice nošený. Nejenže dělá hezkou postavu, ale vypadá i celkově velice nadčasově. Co si budeme povídat, v zimě vám nebude táhnout na záda, takže super věc!
obchod s oblečením

2. Batikované trička

Vracíme se trochu v čase do minulých let, protože batikování se zas vrací do módy a já jsem teda velice ráda. Moc se mi batikování líbí a myslím si, že to oživí váš outfit.

3. Neonové barvy

Ať už na oblečeních, tak i na nehtech! Nejvíce in jsou roláky s neonovou křiklavou barvou. Nejlépe zelená, růžová či oranžová.

4. Zvířecí potisk

Tygr, leopard, zebra či žirafa. To už vidíte na skoro každém kroku.  Já jen radím, abyste to se vzory na jednu stranu nepřeháněli a k leopardímu tričku si vzali obyčejné černé rifle a budete vypadat velice dobře.

5. Klobouky

Klobouky se nosí též. A hodí se, když nevíte, co udělat s vlasy nebo jste si je nestihli večer umýt.
oblečení na lidech

6. Cyklistické kraťasy

Ano, vidíte dobře. CYKLISTICKÉ BERMUDY. Tento trend absolutně nechápu a moc ho nemám v lásce, ale musím říct, že někomu to fakt sedne a dokáže to hezky zkombinovat.

7. Volánky

VOLÁNKY UPLNĚ VŠUDE! Na sukních a tričkách jsou nejčastěji. Podle mě je to vkusné a obzvláštní to nudné kousky. Akorát je úplně out, když si vezmete dva kousky, jenž mají na sobě volánky, v jednom outfitu, takže na to pozor.

8. Béžová barva

Nejvíce populární barvou je béžová a všelijaké její odstíny. Je obyčejná, hodí se téměř ke všemu, sluší všem. Na tomto není, co zkazit.

9. Dlouhé šaty a sukně

Maxi šaty a sukně uvidíte úplně všude. Mně se líbí, ale sama žádný takový kousek nemám, takže razím do obchodu a kupuju dlouhé béžové šaty s volánky a mám vyhráno!!!

10. Výrazné doplňky

A když píšu výrazné, tak myslím opravdu výrazné, velké a přeplácané. Ať už si vezmete obrovský klobouk, náhrdelník nebo pásek, tak nešlápnete vedle.