Multifunkční bazénové tablety 5v1

Existuje skutečně mnoho druhů ošetřující chemie pro naše bazény, takže otázkou je, co nám bude nejvíce vyhovovat a podle toho se zařídit. Možná by bylo dobré si prvotně zakoupit tester na měření pH hodnoty vody. Výborný v tomto případu je elektrický, který nám ukáže prakticky stav vody po všech možných stránkách. My se podle toho můžeme zařídit a chybějící nebo nedostatečné složky upravit nebo doplnit. Výhodnou koupí jsou bazénové tablety 5v1, kdy jeden kus má v podstatě vícero funkcí.
špinavá kašna

Co obsahují:

1. Vázaný aktivní chlór

2. Přípravek proti růstu vodních řas

3. Vločkovač

4. Stabilizátor hodnoty pH vody

5. Speciální složku, která nejen projasní vodu, ale také podpoří modrý odstín, díky kterému je vidět krásně dno bazénu.

Prvotřídní výrobek na našem trhu

Obsahuje prakticky více aktivních látek a přitom manipulace je velmi jednoduchá. Vše se ukrývá v jedné tabletě, takže nám údržba zabere pouhých pár sekund našeho času. Vyrábí se pouze z kvalitních látek, které skutečně neublíží našemu organismu. Navíc se pečlivě zkoumají a prověřují, aby byly efektivní v ošetření bazénové vody. Použít se dají jak v koupací sezóně, tak i při zazimování a samozřejmě jak u venkovních tak interiérových bazénů. Tablety jsou dělané tak, že se nedrolí a ani nijak nerozpadají, přesto je dobré si vzít na jejich aplikaci rukavice.
bazén ke koupání

Mají svůj prostor na umístění

Nevhazují se přímo do bazénu, jak by někoho mohlo napadnout. Dávkují se dvěma možnými způsoby a to je vložením do bazénového plováku nebo prostřednictvím dávkovače tablet. Pomalu se rozpouští a tím uvolňují příslušné látky. To ovšem neznamená, že jsme dostali pokyn pro další aplikaci. Ačkoliv je budeme používat po celou dobu koupání, tak je dobré v první řadě přeměřit hodnotu aktivního chloru.

Udržet v bazénu křišťálově čistou vodu dá možná práci nebo vyžaduje důslednost v kontrole, ale na druhou stranu nám to zajistí určitý komfort při vodních radovánkách. Navíc na svoje zdraví musíme být ohleduplní ve všech směrech, proto ani tento nebude výjimkou.