Půjčte si dodávku a přestěhujte cokoli chcete

Jestliže plánujete nějaké stěhování, stavbu anebo alespoň přemístění většího množství věcí, které se vám do běžného osobního automobilu nevejdou, tak jistě oceníte dobrou půjčovnu dodávek a užitkových vozů, kde si budete moci vybrat právě takový automobil, jaký zrovna potřebujete mít po ruce https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha.

expedice

K dispozici vám bude několik kvalitních dodávek francouzské výroby, které vás při vaší akci rozhodně nezklamou, a to hned z několika důvodů. Tím hlavním je především to, že všechna vozidla procházejí pravidelným servisem, takže se vám nestane, že by některé z nich nefungovalo anebo bylo nespolehlivé, což se jinak běžným lidem stává poměrně často. Ovšem na tyto vozy si můžete klidně vsadit, protože jsou prověřené. Nicméně mimo to mají ještě několik dalších bonusů navíc. Třeba ten, že po zapůjčení budete mít k dispozici neomezený počet kilometrů, takže se nebudete muset nijak omezovat ve své jízdě a budete moci převézt a zařídit opravdu úplně všechno, co potřebujete zajistit.

náklad

Dodávku tak můžete využít ke stěhování celého bytu anebo třeba jen proto, abyste si převezli nějaké věci na chatu či dovezli materiál na stavbu. Vašim plánům nikdo nebude klást žádné překážky. A kdybyste náhodou plánovali nějakou delší cestu, tak i to je možné a jistě vás potěší, že budete mít k dispozici aktuální dálniční známku pro Českou i Slovenskou republiku. Samozřejmostí je zákonné i havarijní pojištění v tuzemsku i v zahraničí a také prémiová asistenční služba. Zkrátka je toho mnoho, co oceníte. A dokonce je zde i vstřícná nabídka pro ty, kdo nejsou příliš zběhlými řidiči anebo vůbec nevlastní řidičské oprávnění. Dodávku si totiž můžete nechat po dohodě přistavit až na místo anebo si ji můžete zapůjčit i s řidičem. Ovšem ať už se rozhodnete jakkoli, tak se vám to vždy vyplatí a určitě budete spokojeni.