Ekologické reklamní dárky s potiskem

Přemýšlíte, co svým zaměstnancům, klientům a spolupracovníkům pořídit jako dárek? Nebo hledáte vhodné reklamní předměty, které upoutají pozornost a osloví mnoho lidí? Pak se můžete inspirovat z široké nabídky různých předmětů i ekologických reklamních předmětů https://www.promodarky.cz/kategorie/ekologicke-reklamni-predmety/.

V nabídce naleznete propisky, tužky, kancelářské potřeby, hrníčky a sklenice, batohy a tašky, deštníky, domácí potřeby, elektroniku, kosmetiku, klíčenky, předměty vhodné pro volný čas a cestování. Také předměty určené pro děti. Můžete si také zvolit reklamní textil a vybrat si polokošile, košile, mikiny, svetry, tílka, trika, kšiltovky, šála a mnoho dalšího.

reklamní kšiltovka

Velký rozmach mají v dnešní době, ale ekologické reklamní předměty. A co v takové nabídce můžete naleznout?

Tak například jsou to ekologické propisky, které jsou recyklovatelných materiálů jako bambus, pšeničná slába či ze dřeva.

Dalším nápadem na ekologický dárek jsou ekologické nákupní tašky. Ty se vyrábějí z recyklované bavlny, jsou 100% bavlněné. Dalším materiálem je i taška z RPet 190T. Vhodné jsou i papírové tašky, které také vydrží mnoho použití. Díky těmto taškám, které se dají využít opakovaně, se přispěje k snížení používání igelitových sáčků. Lidé je používají na nákupy, ale i na věci pro děti, skladování potravin a mnoho dalšího.

tašky na předměty

Na všechny předměty je možné si nechat natisknout vaše logo či vámi navrhnutý reklamní potisk. S potiskem vám rádi poradí v daném obchodě. A zrovna taška má krásný a velký prostor, kde vaše logo opravdu vynikne.

Dalším nápadem na ekologický dárek jsou například bloky a zápisníky. Ale také skleněné hrnky, krabice na různé předměty, bavlněné tašky na různé předměty či batohy na sport. Dále také dřevěné příbory, prkna, skleněné láhve. Pro děti sada na kreslení nebo dřevěné pastelky. Všechny reklamní ekologické dárky budou lidmi opravdu využívány, protože jsou velmi praktické. Tak si loga všimne mnoho lidí a zajistíte si tím opravdu kvalitní reklamní předmět. Také si uděláte dobré jméno, když budete myslet na ekologicky. To ocení mnoho lidí i životní prostředí.