Hledáte ideální způsob balení? Vsaďte na plastovou obálku!

Plastová obálka http://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky je v mnoha ohledech ideálním balicím materiálem pro vaše zboží. Ptáte se proč?

Její velkou předností je jistě to, že má nízkou váhu a snadno se přizpůsobí balenému zboží. Takový obal proto zbytečně nenavyšuje váhu balíku, ani jeho rozměry.

listonoš s červenou obálkou

Navíc, manipulace s igelitovou obálkou je velice snadná – stačí vložit zvolený předmět dovnitř a následně jednoduchým pohybem ruky přelepit samolepicí lištu. A to je celé. A nyní si představte, co váš čeká, když balíte zboží do papíru anebo kartonové krabice – takový objemný obal musíte nejprve vhodně poskládat, poté složitě přelepit a třeba i převázat provázkem, a ještě k tomu takové balení navýší váhu a rozměry vašeho balíčku.

Ovšem každého obchodníka zajímá mimo vlastností výrobku i jeho cena. Ta je opravdu přitažlivá, neboť se jedná o korunové položky za kus. Při větším odběru kusů může cena dokonce klesnout. Obálky je možné odebrat po deseti, padesáti i po stovkách kusů. Liší se svými rozměry a také sílou stěny propylenového sáčku. Navíc mohou být i opatřeny praktickým uchem k odnosu zboží. Takže když si objednáte velký počet kusů, tak na tom můžete jedině ušetřit. A jejich skladování vám ve vaší provozovně rozhodně nezabere příliš mnoho místa.

barevné zásilky

Velkou výhodou těchto obálek je také jejich odolnost. Styk s vodou jim nedělá ani ty nejmenší potíže, takže jej na rozdíl od papírových obalů přežijí bez nejmenších potíží.
A jistě máte zájem i o diskrétnost takového balíčku, protože přece jen je pravda, že obsah zásilky by měl znát mimo odesílatele pouze adresát – tedy nikoli doručovatel, sousedé a ostatní lidé bydlící na téže adrese. Pro plastové obálky to nepředstavuje ani ten nejmenší problém – jejich vnější vrstva je bílá a vnitřní vrstva je černá, což znamená, že dovnitř balíčku nikdo neuvidí.