Online rezervační systém šetří čas váš i vašich klientů

Online rezervační systémy poskytují výhody, které lidem dříve nebyly běžně přístupné. Jestliže jste si například chtěli zajistit rezervaci na nějakém sportovišti nebo wellness službách, museli jste tam zajít osobně, anebo alespoň vše vyřídit přes telefon či e-mail. To však obnášelo spoustu zbytečně ztraceného času.

vybavená posilovna

V čem vám bude prospěšný

Usnadní komunikaci s klienty – z pohledu zákazníka budou vaše služby lépe dostupné už jen proto, že bude v online rezervačním systému fitness-rezervace.cz přehledně viditelná situace, podle níž se každý dokáže zařídit. Lidem to umožní mimořádnou flexibilitu, protože rezervační systémy mohou být přístupné 24 hodin denně po celý rok, a to z jakéhokoli koncového zařízení díky responzivnímu řešení. Nikdo nemusí nikam fyzicky chodit, stačí být připojený k Internetu a vytvořit si ve vaší firmě uživatelský účet.

cvičební prostory

Budete mít více času na smysluplnou práci – vyřizování agendy e-mailů a telefonátů obstarávají sekretářky nebo kancelářské síly, to vše vám odpadne při komunikaci s klientelou, a budete vyřizovat pouze hovory a maily, které souvisí přímo s podnikáním, anebo věcné stížnosti či připomínky k vašim službám a provozu vašeho zařízení. Nebudete muset sledovat, zda je volno na vašem cvičišti v ten který den, a podle toho plánovat účast klientů, nebudete muset kvůli rezervaci zájemců u sebe nosit tlustý papírový diář a nebudete potřebovat kvůli této agendě ani elektronický záznamník např. v mobilu.

Zajistí lidem i vám více soukromí – čím více se pohybujete v terénu mezi lidmi, tím méně soukromí máte k dispozici. Skrze rezervační systémy nebudou muset vaši zákazníci trávit čas cestováním do provozoven jen kvůli zjišťování situace a osobní rezervaci, mohou z pohodlí domova vyřídit vše potřebné a dostavit se na místo v přesně domluvený termín, čímž se pohyb na ulici eliminuje na minimum. Ušetřený čas lze pak využít více smysluplně.